HOME
O FIRMIE
OFERTA
KONTAKT

Firma OMEX powstała w 2007 roku. Główną gałęzią naszej działalności jest sprzedaż części do maszyn budowlanych. Ofertę rozszerzyliśmy również o podzespoły do maszyn rolniczych oraz wózków widłowych. Oferujemy szeroką gamę filtrów do maszyn budowlanych, rolniczych, maszyn przemysłowych oraz samochodów ciężarowych.

 

W naszym sklepie znajdziecie Państwo części do maszyn budowlanych takie jak zwolnice, części do mostów i skrzyń biegów, silniki obrotu, sworznie, części do silników, tuleje, wałki, koła zębate, uszczelniacze, linki gazu i hamulcowe, sprzęgła, silniki jazdy, pompy hydrauliczne, rozdzielacze i zawory hydrauliczne, łyżki, zęby do łyżek, gąsienice gumowe, rolki jezdne, koła napędowe i koła napinające, komputery sterujące, przełączniki jazdy, oleje silnikowe, hydrauliczne i przekładniowe, smary, filtry, opony przemysłowe, felgi, szyby itp.

 

Niezawodna maszyna daje nie tylko możliwość wykonania zadania, ale również podnosi komfort i wygodę pracy. Niezawodna maszyna to również brak opóźnień i strat finansowych. Handlujemy częściami do maszyn budowlanych minimalizując ryzyko awarii sprzętu i problemów z przestojami na budowie. Oferujemy części największych i najpopularniejszych światowych marek, które są szeroko wykorzystywane na rynku w Polsce. W przypadku braku oryginalnych części, oferujemy najwyższej jakości zamienniki, które dostarczane są od sprawdzonych producentów.

 

Nasz asortyment to zarówno części do maszyn budowlanych, jak i elementy wymienne do silników spalinowych diesla oraz benzynowych takich marek jak: Perkins, Deutz, Yanmar, Subaru-Robin, Hatz, Kubota, Mitsubishi, Isuzu, Honda, a także podzespoły do skrzyń biegów i mostów napędowych Carraro, ZF, Dana Spicer, Clark Hurth i innych.