HOME
O FIRMIE
OFERTA
KONTAKT

Części zamienne do ciągników rolniczych i maszyn Kubota

 

Marka Kubota jest japońskim producentem ciężkiego sprzętu, wykorzystywanego w rolnictwie i budownictwie. Jako światowy lider w produkcji technologicznie zaawansowanych maszyn, zdobył rynki wielu krajów na świecie. W Polsce sprzęt firmy Kubota, ceniony za swoją niezawodność, jest obecny od wielu już lat. Gospodarstwa rolne oraz przedsiębiorstwa budowlane wykorzystują w swojej pracy supernowoczesne ładowarki, koparki i minikoparki. Sprzęt taki często pracuje w trudnych warunkach i jest często eksploatowany. Mimo to niezawodność i bezawaryjność maszyn budowlanych koncernu Kubota, jest bardzo doceniana przez rolników i firmy budowlane.

Firma Omex jest dystrybutorem oryginalnych części Kubota. Stały dostęp do części Kubota jest możliwy, dzięki sklepowi online. W sposób szybki i sprawny, można zamówić interesujące klienta części silnikowe. Rzetelność i profesjonalizm firmy Omex pozwala na bardzo szybkie dostarczenie klientowi potrzebnego produktu, dzięki czemu w maksymalnie krótkim czasie można usunąć usterki sprzętu. W swoim asortymencie posiadamy także części zamienne do ciągników rolniczych, których długowieczność i niezawodność są niezwykle cenione przez właścicieli gospodarstw i firm.

Nasi pracownicy to w pełni wykwalifikowana kadra, która służy doświadczeniem i fachową wiedzą. W profesjonalny sposób doradzi w zakresie doboru części marki Kubota, które będą idealnie współpracować z posiadanym sprzętem.Sprzedaż oryginalnych części oferujemy w atrakcyjnych cenach, ponieważ części do ładowarek i koparek sprowadzamy bezpośrednio od producenta.