HOME
O FIRMIE
OFERTA
KONTAKT

Części zamienne do maszyn i silników Hatz

 

Firma Omex zajmuje się sprzedażą części do maszyn budowlanych, wózków widłowych i sprzętu, jakim są maszyny rolnicze. Od 2007 roku efektywnie działa na rynku jako dostawca wysokiej jakości części, które pochodzą od cenionych, światowych producentów. Różnorodny wybór filtrów do maszyn przemysłowych, samochodów ciężarowych, maszyn rolniczych i budowlanych, zapewnia klientowi stały dostęp do potrzebnych mu podzespołów.
Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów, dlatego w swoim asortymencie posiadamy produkty znanych i renomowanych marek, takich jak Kubota, Isuzu, Mitsubishi, Subaru-Robin, Perkins, Honda, Yanmar czy Hatz.

 

Hatz jest jednym z największych i najbardziej znanych producentów silników diesla na świecie. Fabryka dostarcza precyzyjnie wykonane, ekonomiczne i wytrzymałe silniki, które mają zastosowanie jako podzespoły do maszyn budowlanych. Niezawodność części do silników Hatz, powoduje, że cieszą się one coraz większą popularnością.
Sklep Omex oferuje najwyższej, światowej jakości części do silnika Hatz. Dzięki doskonałym parametrom technicznym maszyny budowlane, które, mają zainstalowany taki silnik działają sprawnie, ekonomicznie i wydajnie. Praca przy użyciu takiego sprzętu, przebiega w sposób bezawaryjny, co ma ogromne znaczenie dla każdego przedsiębiorstwa, ponieważ brak opóźnień i przestojów, nie naraża na żadne straty i koszty właścicieli firm.
Omex jako dystrybutor poleca niewodne części zamienne Hatz. W razie pytań czy wątpliwości nasi pracownicy profesjonalnie doradzą i dopomogą we wszystkich sprawach, związanych z naprawą, konserwacją i serwisowaniem silnika tego producenta.

 

Maszyny budowlane czy rolnicze często pracują w trudnych warunkach atmosferycznych i poddawane są intensywnej eksploatacji. Dlatego warto zainwestować w części, których wykorzystanie zagwarantuje bezawaryjną i bezkolizyjną pracę. Omex jako solidny i rzetelny dostawca zapewnia o najwyższej jakości oferowanych produktów, które zadowolą każdego przedsiębiorcę i właściciela maszyn budowlanych czy rolniczych.